Všechny nejprodávanější produkty
  • Nové

Náramek Perleťový stín | Průměr 8mm | Délka 18cm |

662
Hodnocení 

Krásný originální náramek vytvořený z Andělské aury, Labradoritu a Onyxu dozdobený komponenty.

Obvod cca 18cm.

329,00 Kč
S DPH Ihned k odeslání
Počet
Skladem, poslední kus(y)!


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 329,00 Kč


obrázek
Sleva 23,03 Kč na další nákup.

Více: Věrnostní programPopis

Andělská aura je univerzální a nejúčinnější krystal na světě. Je vytvořena fúzí přírodního křišťálu s drahými kovy, které tvoří její krásný lesk. patří mezi kameny čistoty a velkým nositelem energie. Čistí naši duši a přináší harmonii celému našemu tělu. Je účinným zesilovačem energie, kterou absorbuje, reguluje a uvolňuje.

Labradorit je považován za kámen transformace a ochrany, který posluje auru a chrání před negativními energiemi. Pomáhá zvýšit intuici a psychické schopnosti, což je užitečné při meditaci a duchovním růstu. Je také známý tím, že podporuje sebedůvěru a snižuje strach a nejistotu. Pomáhá nalézt vnitřní sílu a vytrvalost při překonávání životních výzev. Tento kámen může zlepšovat schopnost soustředění a jasného myšlení, což je užitečné při řešení problémů. Labradorit je také používán k harmonizaci a vyrovnání energie v těle.

Onyx je minerál, který se vyznačuje svou černou barvou a hladkým, lesklým povrchem. Onyx je považován za kámen ochrany a síly, který pomáhá odrážet negativní energie a poskytuje nositeli ochranu před negativními vlivy a psychickými útoky. Je také známý svou schopností posilovat sebevědomí a sebekontrolu. Pomáhá zlepšovat koncentraci a schopnost soustředit se na důležité úkoly, což je užitečné při dosažení cílů a překonávání překážek. Tento minerál podporuje vytrvalost a odhodlání, což pomáhá nositeli udržet motivaci a sílu vůle. Onyx je dále ceněn pro svou schopnost podporovat emocionální stabilitu a rovnováhu. Pomáhá uvolňovat negativní emoce, jako je strach a úzkost, a podporuje klid a vnitřní mír. Tento kámen je také užitečný při zpracovávání traumat a potlačených emocí, což napomáhá k emocionálnímu uzdravení.

Detaily produktu
662
1 ks

Parametry

Kategorie
Náramky
Druh
Andělská aura
Labradorit
Onyx
Materiál
Přírodní kámen
Barva
Modrá
Stříbrná
Černá
Průměr
8mm
Délka
cca 18cm
Fotografie
Originální foto produktu
Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište svůj názor

Náramek Perleťový stín | Průměr 8mm | Délka 18cm |

Náramek Perleťový stín | Průměr 8mm | Délka 18cm |

Krásný originální náramek vytvořený z Andělské aury, Labradoritu a Onyxu dozdobený komponenty.

Obvod cca 18cm.

Napište svůj názor
8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku